خانه / مسابقه هفتگی امید وصال

مسابقه هفتگی امید وصال

اسامی برندگان مسابقه پیامکی امید وصال از ویژه نامه مهدویت

اسامی برندگان مسابقه پیامکی امید وصال از ویژه نامه مهدویت🌸 ✳️مسابقه پیامکی امید وصال کاری از واحد فرهنگی جلسه محفل امید وصال می باشد که در نیمه شعبان۹۶ از ویژه نامه فرهنگی مهدویت طرح شده که پس از مطالعه آن به سوالات پاسخ داده و جواب را به سامانه ارسال و مراسم قرعه کشی در جلسه جشن میلاد امام حسن ... ادامه مطلب »

مسابقه فرهنگی امید وصال از ویژه نامه مهدویت

نذری امید وصل ویژه نامه فرهنگی مذهبی محفل امید وصال (۶) این ویژه نامه بصورت کتابچه و در ۱۶ صفحه ی رنگی گلاسه با موضوعات زیبای مهدویت اماده شده است. ❇️در صفحه ی آخر ویژه نامه, مسابقه ای از آن طرح شده که میتوانید در آن شرکت کرده و از جوایز نفیس آن بهره مند شوید. برای دریافت سوالات مسابقه ... ادامه مطلب »

مسابقه پیامکی اسوه صبر

جلسه فرهنگی امید وصال فین کاشان ،به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) ،مسابقه پیامکی اسوه صبر  را برگزار می نماید. برای شرکت در مسابقه سوالات را دریافت و به آن پاسخ داده و جواب را به صورت کد ۵ رقمی همراه با نام و نام شهر خود به شماره سامانه ۳۰۰۰۲۶۶۶۱۳۳۱۱۰ ارسال نمایید. مهلت ارسال پاسخ تا روز پنج شنبه ۹۴/۱۱/۲۹  می باشد. ... ادامه مطلب »

اسامی برندگان مسابقه وصال با شهید اردهال (۸)

با تشکر از کلیه شرکت کنندگان در مسابقات امید وصال و عزیزانی که ما را در این امر یاری کردند. از کلیه شرکت کنندگان در مسابقه تقاضا میشود برای هر چه بهتر برگزاری مسابقه ما را از نظرات سازنده خود آگاه نمایند. کلیه مسابقات در جلسات محفل امید وصال قرعه کشی و نتایج آن روز بعد در سایت گذاشته میشود. ... ادامه مطلب »

مسابقه وصال با شهید اردهال (۸)

جلسه فرهنگی محفل امید وصال فین کاشان ،به مناسبت دومین جمعه مهرماه و برگزاری مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین،هشتمین مسابقه پیامکی وصال با شهید اردهال را برگزار می نماید. برای شرکت در مسابقه سوالات را دریافت و به آن پاسخ داده و جواب را به صورت کد ۶ رقمی همراه با نام و نام شهر خود به شماره سامانه ۳۰۰۰۲۶۶۶۱۳۳۱۱۰ ... ادامه مطلب »

مسابقه طراحی آرم و لوگو محفل امید وصال

گروه تبلیغات جلسه محفل امید وصال در نظر دارد مسابقه طراحی آرم و لوگو ی جلسه محفل امید وصال را برگزار نماید. لذا از همه علاقه‌مندان و طراحان محترم دعوت می‌شود طرح‌های پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ ۵ مهرماه به نشانی الکترونیکی mahfeleomid@gmail.com ارسال کنند. شرایط شرکت در مسابقه : ۱٫علاقه‌مندان و طراحان محترم می توانند آثار خود را ... ادامه مطلب »

اسامی برندگان مسابقه شماره ۷

با تشکر از کلیه شرکت کنندگان در مسابقات امید وصال  از کلیه شرکت کنندگان در مسابقه تقاضا میشود برای هر چه بهتر برگزاری مسابقه ما را از نظرات سازنده خود آگاه نمایند. مسابقه شماره ۷ امید وصال در جلسه میلاد امام رضا (ع) قرعه کشی و نتایج آن اعلام شد. پاسخ مسابقه شماره ۷ : ۴۴۴۱۲۲ برندگان مسابقه شماره ۷ : ۷۹۵۶***۰۹۱۰ ۲۰۹۱***۰۹۱۲ ... ادامه مطلب »

مسابقه پیامکی امید وصال شماره ۷

جلسه فرهنگی امید وصال فین کاشان ،به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع)،هفتمین مسابقه پیامکی امید وصال  را برگزار می نماید. برای شرکت در مسابقه سوالات را دریافت و به آن پاسخ داده و جواب را به صورت کد ۶ رقمی همراه با نام و نام شهر خود به شماره سامانه ۳۰۰۰۲۶۶۶۱۳۳۱۱۰ ارسال نمایید. شرکت در هر مسابقه و ... ادامه مطلب »

اسامی برندگان مسابقه شماره ۶

با تشکر از کلیه شرکت کنندگان در مسابقات امید وصال و عزیزانی که ما را در این امر یاری کردند. از کلیه شرکت کنندگان در مسابقه تقاضا میشود برای هر چه بهتر برگزاری مسابقه ما را از نظرات سازنده خود آگاه نمایند. کلیه مسابقات در جلسات محفل امید وصال قرعه کشی و نتایج آن روز بعد در سایت گذاشته میشود. ... ادامه مطلب »

مسابقه پیامکی امید وصال شماره ۶

جلسه فرهنگی امید وصال فین کاشان ،به مناسبت میلاد امام زمان (عج) ،ششمین مسابقه پیامکی امید وصال  را برگزار می نماید. برای شرکت در مسابقه سوالات را دریافت و به آن پاسخ داده و جواب را به صورت کد ۵ رقمی همراه با نام و نام شهر خود به شماره سامانه ۳۰۰۰۲۶۶۶۱۳۳۱۱۰ ارسال نمایید. شرکت در هر مسابقه و پاسخ صحیح به سوالات ... ادامه مطلب »